Kampinoskie Zacisze

GWARANCJA JAKOŚCI I ZADOWOLENIA

28MIESZKAŃ
38M2 – 76M2METRAŻE
2PIĘTRA

O inwestycji

Inwestycja Kampinoskie Zacisze w Zaborówku to przede wszystkim funkcjonalne mieszkania w świetnej lokalizacji tuż obok Kampinoskiego Parku Narodowego oraz ok. 27 minut od stacji metra Bemowo.

Nowoczesny budynek wielorodzinny z 28 lokalami mieszkalnymi, miejscami garażowymi w bryle budynku. Projekt w zamyśle ma uniwersalnie wpisywać się w zróżnicowane potrzeby naszych klientów – bez względu na preferencje, każdy inwestor znajdzie tu coś dla siebie. W myśl tej koncepcji swoje miejsce znajdą tu lokale od 38m2 aż do 76m2. Przemyślany układ funkcjonalny – mieszkania zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie każdego z domowników. Doskonale doświetlone i niezwykle ustawne wnętrza z ogromnym potencjałem aranżacyjnym – pozwolą urządzić się dokładnie tak, jak pragniesz. Budowa inwestycji rozpoczyna się w IV kwartale 2023, a zakończenie prac budowlanych planujemy w 2024 roku.

Dzięki pracy znakomitych projektantów, mieszkańcy inwestycji Kampinoskie Zacisze zaspokoją wszystkie codzienne potrzeby, ciesząc się równocześnie kameralnym, pełnym zieleni otoczeniem. Dla singli, rodzin z dziećmi i inwestorów – mieszkania okolice Warszawy w dobrych cenach!

Lokalizacja

Zaborówek to miejscowość w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, a jednocześnie dobrze skomunikowana z Warszawą. Obecnie czas dojazdu do stacji metra Bemowo wynosi ok. 27 minut. Po wybudowaniu stacji metra Lazurowa dostęp do tego najszybszego środka transportu będzie jeszcze korzystniejszy.

Połączenie cichej i harmonijnej atmosfery Zaborówka z bliskością Warszawy wydaje się najlepszą możliwością na spędzenie swojego życia.

Zdjęcia z budowy

Dlaczego warto wybrać to miejsce?

Zabezpieczenie rachunkami powierniczymi

od 7 700zł/m2

Szybko rozwijająca się okolica

Zróżnicowane metraże

Nowoczesna infrastruktura

Sprawdzony deweloper

Skontaktuj się z nami

   Napisz do nas


   Zamknij

    Pozostań z nami w kontakcie

    Napisz do nas a my pomożemy Tobie znaleźć wymarzone mieszkanie.


    Zamknij